Koerte luitekrossi meelespea

Head kahe- ja neljakäpalised spordisõbrad!

Täname, et olete eelregistreerunud Koerte Luitekross võistlusele Rannametsa külas, Häädemeeste vallas, Pärnumaal ning panustate ühes lemmikuga sportimise ja koerakrossi
harrastamise propageerimisse.

Hetkel on registreerinud 82 võistluspaari. Registreerumine saab lõplikult läbi kohapeal, mistõttu võib osalejate arv veel suureneda.

Sekretariaat avatakse kell 09.00. Palume kõigil osalejatel olla kohal hiljemalt 09.30 ning kõigepealt pöörduda sekretariaati, kust Teile väljastatakse stardimaterjalid. Facebooki mängu võitjad saavad oma auhinna kätte samuti sekreteriaadist.

 

Pöörame tähelepanu, et võistlejatel tuleb stardikoridori koguneda kell 9.50 ning esimene võistleja lubatakse rajale kell 10.00, järgmine 10 sekundi pärast. Võistlejadlastakse rajale lähtudes varasematest tulemustest ja fikseeritud nimekirja alusel, mistõttu palume olla eriti tähelepanelikud oma õigeaegse valmisoleku osas! Võistluste korraldajal on õigus teha erandeid informeerides asjaosalisi. Kohapeal registreerujad stardivad viimastena. Korraldajad jätavad endale õiguse hilineijaid rajale mitte lasta. Võistluse kontrollaeg on 50 minutit. Hiljem finišheerinud osalejate aegu ei fikseerita.

Stardijärjekord on leitavhttp://www.2silda.ee/stardiprotokoll/koerte_luitekrossi_stardiprotokoll/

Parimate tunnustamine toimub klasside põhiselt. Autasustatakse iga võistlusklassi esikolmikut.Tunnustust pälvib ka kõige rõõmsameelsem lõpetaja eriauhinnaga "Särasilmseim võistluspaar"
Autasustamine toimub kell 11.00. Palume autasustamisel osaleda kõigil võistlejatel, võimaluse korral ühes lemmikutega.

Kell 11.00 algab võistluspaigas laste Luitejooks. Mõistagi on lapsed koerte osas eriti tähelepanelikud, mistõttu palume selles osas rahulikku, viisakat ning täiskasvanulikult selgitavat meelt, kui Teie loomaga soovitakse tutvuda, ent Te ohutuse mõtteslähenemist ei soovi.

Kohapeal on võimalus tutvuda koerakrossiga Sina- peal oleva Sookriimude esindajatega, kes on lahkesti valmis vastama huvipakkuvatele küsimustele rakendispordialade kohta. Samuti pakutakse müüa spetsiaalseid veotrakse, jooksuvööd ja veoliine ja palju muud.

Palume kinni pidada headest loomapidamise tavadest ehk koristada oma looma järele. Sekretariaadis on koristamiseks ette nähtud kotikesed. Palume suhtuda heatahtlikult teistesse koerakrossijatesse. Turvalisuse huvides palume hoida koerad rangelt oma kontrolli all.

Kuna meie võistlus leiab aset ühes kahejalgsete Luitejooksuga, siis olgu kõigi meie, koerainimeste, sõnum avalikkusele: "Meie usume, et koeraomanikud ja muidu sportijad saavad kenasti külg- külje kõrval eksisteerida, kui jälgitakse nõudeid ja peetakse teineteisest lugu!" Käitugem siis palun vastavalt!

Korraldajatel on õigus muuta juhendis loetletud tingimusi, kui olukord seda nõuab.

Kerget käppa,
Minu Sõber