Uus treener Janne Kovaljeff

Pärnumaa Agilityklubis hakkab tegustema uus treener Janne Kovaljeff, kes on soomlane. Kõigil huvilistel on võimalik Jannega tutvuda 3ndal augustil Tammiste koolitusplatsil kell 18.00-20.00. Võimalus on tulla kohale koos koeraga ja uurida lahendusi oma koera probleemidele, registreerida end kutsikakooli või avaldada soovi mõne muu ala harrastamiseks. Kuna tegemist on välismaalt tulnud inimesega, siis suhtlus käib inglise keeles kuid kes kardab, et probleemiks võib saada keelebarjäär siis leiame tõlkimise lahenduse!. Loe täpsemalt Janne kohta allpool ning tutvu kutsikakooli programmi ja hindadega

 

Tutvustus:

 

Minu nimi on Janne Kovaljeff, kirglik töökoerte entusiast ja haritud koertekoolitaja. Olen omanud koeri 38 aastat ja mul on oma kennel,  mis on registreeritud aastal 1995, aretan Amstaffe ja Bostoni Terjereid. Minu elukohaks on nüüd Pärnu, kolisin siia selleks, et ma saaksin keskenduda enda aretusplaanile ja treenida inimeste koeri. Mul on palju kogemusi erinevate koeraspordialadega. Näiteks võin tuua IPO, Jälg, Inimeste otsimine, Koerte "sõnumi jooks".

 

Riiklikul tasandil olen võistelnud kuulekuses, IPOs, inimeste otsimises ja koerte raskusvedamises. Minu tulemus raskusvedamisel oli eelmisel aastal üsna hea, sain riiklikel meistrivõistlustel kohale ja samuti sain võiamluse osaleda Euroopa Meistrivõistlustel.

Mulle meeldivad ka koertenäitused ja minu koerad on võitnud mitmeid tiitleid ja Tšempionitiitleid üle terve maailma. Näiteks on minu kennelis hetkel Maailmavõitja '12, Juunior Maailmavõitja '13 ja teiste riiklike Tšempionitiitlitega koerad. Ma saan anda inimstele nõu ka näituse poolelt ning kui keegi on huvitatud minema näitusele teistesse maailma riikidesse saan selles osas  samuti nõu anda.

 

Rääkides koerte treenimisest, siis on mul  Soome Töökoerte Liidu diplom ja olen end harinud mitmetel Soome Kennelliidu kursustel. Mul on kogemusi klikkertreeningu, positiivse treeningu ja nn "vanakooli" treeningmeetoditega. Ma püüan alati leida sobiva meetodi vastavalt koerale.  Tahan pakkuda oma kogemusi koerte treenimisel inimestele, siin Eestis ja ma olen kindel, et me veedame koos lõbusalt aega ja meil on palju vahvaid momente koos oma armastatud neljajalgsete sõpradega. Tundke vabalt ja võtke minuga ühendust kui Teil on vaja ükskõik millist abi või te olete huvitatud proovima erinevaid koeraspordi alasid.

Kutsikalool:

 

Ma püüan leida aega nende kursuste jooksul, et tegeleda iga õpilasega ka individuaalselt. Sest alati on koeri ja omanike kes vajavad pisut lisaaega ja ma tahan sellele kindlasti tähelepanu pöörata.

Kutsikakoolis õpite  kuidas treenida oma kutsikat ja mis oleksid selleks kõige efektiivsemad meetodid. Baasoskused nagu kuidas saada hakkama igapäeva elus ettetulevate olukordadega ja kuidas turvaliselt jalutada enda kutsika ning tulevikus täiskasvanud koeraga, igas kohas kus te soovite.

 Järgnevad asjad on kutsikakooli programmis. Treener annab teile individuaalset nõu ja nippe koolituse vältel mida teie või teie koer vajab, et iga osaleja saavutaks efektiivsed tulemused enda koeraga töötamisel.

* kohtakt

* anna, ära võta, ära söö jne

* siia

* seisa, stopp

Koera keskendumisvõime häirivate tegurite juuresolekul

Esimeses tunnis Treener ja kutsikaomanikud suhtlevad ja õpivad üksteist tundma. Treener vaatab üle kõik kutsikad ja kontrollib üle nende vaktsiinid. Samuti treener tutvustab erinevaid treeningmeetodeid ning räägib pisut sellest kuidas ja mida koerad õpivad.

Iga uue trenni alguses kordame üle eelmise treeningu teemad, kuulame tagasisidet ning treener vastab kõigile küsimustele mis vahepeal on tekkinud. Kui keegi on kodus millegiga toppama jäänud, aitab treener ka selle murega tegeleda.

Kutsikakooli pikkus on 10 nädalat, treeningud 1x nädalas ja kogu kursuse hind 60 eurot.

Registreeri kutsikakooli

Muud koolitusalad:

Avame grupid vastavalt huvlilstele!

Küsimuste puhul pöörduda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.